Do klusu

Oddílové bodování "Do klusu"
Oddílové bodování “Do klusu”
Oddílové bodování "Do klusu"
Oddílové bodování “Do klusu”

Letos se bude všechno točit kolem koňů. Koním a všemu kolem nich bude zasvěcena také akce pro 10 nejlepších, která proběhne během srpna 2016. Půjde o několikadenní putování v sedle koně a pobyt na ranči. To vše přinese spoustu nezapomenutelných i romantických chvil.

O prvenství rozhodne účast na akcích a družinovkách, krásný deník či úspěchy v různých soutěžích. Za všechny uvedené možnosti se budou získávat tzv. šípáry. A cílem je jich nastřádat do své kasičky co nejvíce. Lze za ně poté “nakoupit” jednotlivé části koně a různé součásti stáje. Za 10 šípárů je možné získat jednu část.

Ti, kteří budou mít na konci roku celého koně a nejvybavenější stáj, budou moci o prázdninách vyrazit na akci pro nejlepší.

Nákup bude probíhat vždy jednou za dva měsíce. Je možné si vybrat z několika barevných i tvarových variací. Dále jsou k dispozici jednotlivé součásti vybavení stájí.

Estráda
Estráda
Estráda
Ohnivák
Tuček
Nezbeda

Šípáry lze získat za
účast na družinovkách a družinových akcích – ŽLUTÉ ŠÍPÁRY (družinovka – 2 šípáry, jednodenní akce – 3 šípáry, vícedenní akce – 6 šípárů)
účast na oddílových akcích – ČERVENÉ ŠÍPÁRY (jednodenní akce – 4 šípáry, vícedenní akce – 8 šípárů)
za vedení deníku – MODRÉ ŠÍPÁRY (0 – 10 šípárů)
za úspěchy v soutěžích – ZELENÉ ŠÍPÁRY (1 – 13 šípárů).

oddílové bodování Do klusu 1
oddílové bodování Do klusu 2
oddílové bodování Do klusu 3
oddílové bodování Do klusu 4
oddílové bodování Do klusu 5
oddílové bodování Do klusu 6
oddílové bodování Do klusu 7
oddílové bodování Do klusu 8
oddílové bodování Do klusu 9
oddílové bodování Do klusu 10
oddílové bodování Do klusu 11
Nejlepší desítka - David, Terka, Vašík, Alča, Agi, Ema, Lucka, Marky, Vašek, Butom

Výsledky bodování

ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2015
1. Ema (Vlčice), 2. Vašík (Netopýři), 3. David (Netopýři), 4. Vašek (Netopýří), 5. Agi, Terka, Denča, Lucka (Vlčice). Kompletní výsledky naleznete zde.

LISTOPAD - PROSINEC 2015
1. Vašík (Netopýři), 2. Marky (Netopýři), Jindra (Vlčice), 4. Vašek (Netopýří), 5. David (Netopýři). Kompletní výsledky naleznete [zde][3].

LEDEN - ÚNOR 2016
1. Alča (Vlčice), 2. Terka (Vlčice), 3. Vašík (Netopýři) a Agi (Vlčice), 5. Butom (Kamzíci). Kompletní výsledky naleznete zde.

BŘEZEN - DUBEN 2016
1. Vašík (Netopýři), 2. Alča a Ema (Vlčice), 4. Terka (Vlčice), 5. Marky a David (Netopýři). Kompletní výsledky naleznete zde.

KVĚTEN - ČERVEN 2016
1. David (Netopýři) a Butom (Kamzíci), 3. Vašek (Netopýři), 4. Vašík (Netopýři), 5. Ema a Terka (Vlčice), Laďa (Kamzíci), Marky (Netopýři). Kompletní výsledky naleznete zde.

CELKOVÉ VÝSLEDKY 2015 - 2016
1. Vašík (Netopýři), 2. David (Netopýři), 3. Vašek (Netopýři), 4. Terka (Vlčice), 5. Ema (Vlčice), 6. Alča (Vlčice), 7. Marky (Netopýři) a Butom (Kamzíci), 9. Agi (Vlčice), 10. Lucka (Vlčice). Kompletní výsledky naleznete zde.

NEJLEPŠÍ ÚČAST NA AKCÍCH
David (Netopýři) 100%, Vašek (Netopýři) 100%, Ondraš (Kamzíci) 98%, Terka (Vlčice) 98%, Butom (Kamzíci)96%, Ema (Vlčice) 96%, Vašík (Netopýři) 96%

NEJLEPŠÍ DENÍKY
Agi (Vlčice), Vašík (netopýři), David (Netopýři), Matěj (Kamzíci). Tihle všichni mají za celý rok průměr 10 bodů, tzn. maximum.

Nejlepší desítka - David, Terka, Vašík, Alča, Agi, Ema, Lucka, Marky, Vašek, Butom
Nejlepší desítka - David, Terka, Vašík, Alča, Agi, Ema, Lucka, Marky, Vašek, Butom

Výsledky soutěží

Ohňování - soutěž v rozdělávání ohně - říjen 2015
Hbitý uzlík - soutěž ve vázání uzlů na čas - leden - únor 2016
Zlaté trenky - turnaj v ringu - březen 2016
Třináctka - soutěž v tábornických dovednostech - duben 2016