45. narozeniny Zlatých šípů

Zveme Vás na akce pořádané u příležitosti 45 let činnosti našeho oddílu. Budete mít možnost okusit jízdu na originálním kole, nahlédnout do klubovny či setkat se s přáteli na Šípáckém bále.

TLESKAČOVA STEZKA

Středa–pátek 16.–18. října 2013, vždy od 15.30 do 17.30
Klubovna Zlatých šípů, Záhumení 1, Valašské Meziříčí

Jan Tleskač, konstruktér legendárního létajícího kola, po sobě zanechal nejen tajemný hlavolam ježka v kleci, ale také několik bicyklů, na kterých se mu zemskou gravitaci ještě překonat nepovedlo. Jízdu na jednom z nich, speciálně upraveném kole, které zatáčí přesně na opačnou stranu, než byste očekávali, máte možnost okusit právě nyní. Stezka je určena všem, kteří mají rádi zábavu, dětem i dospělým.

KLUBOVNA DOKOŘÁN

Sobota 16. listopadu 2013 od 13 do 17 hodin
Klubovna Zlatých šípů, Záhumení 1, Valašské Meziříčí

Nenechte si ujít možnost nahlédnout do klubovny, kde Vás čekají kroniky, fotografie, diapozitivy, filmy a další pamětihodnosti od založení oddílu až po současnost.

ŠÍPÁCKÝ BÁL

Sobota 16. listopadu 2013 v 19.30
Sál Kulturního zařízení, Komenského 1, Valašské Meziříčí

Setkání současných a bývalých členů, přátel a dalších příznivců oddílu. K tanci i poslechu zahraje skupina Navalentým. Součástí programu bude mimo jiné ohlédnutí za minulými léty v podobě fotek, filmů a jiných dokumentů.
Vstupné 150 Kč
Předprodej v klubovně (Záhumení 1) po–út od 16 do18 hodin, ve Vrtuli – světě her a poznání (Pospíšilova 12/13, Nad Mamulkou, 1. patro) po, st, pá od 14 do 18 hodin nebo na telefonu 737 373 033.
Prosíme o včasné zakoupení vstupenky, ať máme představu o zaplněnosti sálu a v případě velkého zájmu můžeme zajistit další prostory. Děkujeme.

Potěší nás, když budete u toho!

Pokud víte o někom, ke komu i přes naši snahu tato pozvánka nedoputovala, pozvěte jej prosím nebo nám zašlete jeho adresu (posta@zlatesipy.cz).