Zprávy z oddílu

25.březen 2019

družinové trojdenky - Lišky, Vlčice

Lišky - S.P.A.

Co se ti vybaví, když se řeknou Athény? Antičtí filozofové, dramatici a rétoři, ženy s dlouhými spletenými vlasy, všichni obutí do páskových sandálů, pojídají řecký salát a sledují tragédii v divadle pod širým nebem. To přece dávno znáš. Ale co takové Hanácké Athény! Neboj se, letenky potřebovat nebudeš, pro kousek řecké kultury bude stačit, když s námi vyrazíš na naši parádní akci!

SRAZ: v pátek 29. 3. v 15:15 na vlakovém nádraží

NÁVRAT: v neděli 31. 3. v 15:19 na vlakovém nádraží

S SEBOU: spacák, malý baťoh, oblečení dovnitř a ven, přezůvky, baterku, pláštěnku, hygienu, ešus, lžíci, tužku, papír, KPZ, uzlovačku, kapesné, průkazku na vlak, foťák, zpěvník, hudební nástroj, láhev na vodu, jídlo. Vše si zabalte do batohu. Mobilní telefony a jiné technické vymoženosti nechejte odpočívat doma. Cena akce je 300 Kč.

JÍDLO: Každá si vezměte jídlo na pátek (možnost uvařit si čínskou polévku), jídlo na sobotu (svačina, oběd), závin, 3 ks mrkve, 1 ks jablko. Dále každá vezměte níže uvedené jídlo u svého jména.
Mochito • Táňa - plechovka kukuřice
Mohy • Wendy - 250g sýr bloček
Teyda - 4 ks cibule
Nikča - čaje
Emča • Lucka - 400g rýže (pytlíky)
Orsi • Fafa • Agi • Alča - vepřová konzerva
Mája - 400g rýže (pytlíky), olej, koření

Vlčice – Na zdraví Zlomyslíku!

Víte kdo je Zlomylík? Zlomyslný trpaslík toulající se po českých městech a připravující zákeřné hry pro odvážné povahy. Vlčice jsou holky do nepohody a proto se Zlomyslíka určitě nezaleknou. V sobotu s ním svedou lítý boj o poklad na valmezáckém náměstí. Neděle se bude odehrávat v lázních Luhačovice, ale válet se rozhodně nikdo nebude! Nakonec si připijeme z kouzelného pramene.

SRAZ: v sobotu 30. 3. v 9:00 na Mlynářce

NÁVRAT: v neděli 31. 3. v 16:30 na autobusovém nádraží

S SEBOU: spacák, karimatku, oblečení na ven i na noc, věci na bazén (plavky, ručník, šampon, hřeben), ešus, lžíci, KPZ, deník, pouzdro, kartáček a pastu na zuby, uzlovačku, láhev s pitím 1,5 litru, jídlo.
Cena akce je 300 Kč.

JÍDLO: Každá si vezměte 3 svačiny (snídaně, oběd, večeře). Jídlo na společné vaření domluvíme na družinovce, podle toho, co budeme chtít vařit.