Zprávy z oddílu

28.listopad 2018

Ohlédnutí za družinovými akcemi

Tentokráte se družiny rozprchly každá samostatně do blízkého i vzdálenějšího okolí Valmezu. Netopýři si užili parádní putování po kopečkách v okolí Horní Bečvy, Medvědi v krhovských lesích objevili nového kámoše Medvěda, Lišky pátraly po svých instruktorech, Vlčice se setkaly s tajemným mnichem Ingustem a Kamzíci se stali členy Noční hlídky.
O putování a pátrání jednotlivých družin si více můžete počíst zde.


20.listopad 2018

Ohlédnutí za akcí Poselství

Jednou za pět let je vykopán Šípácký poklad. Změřeny naše fyzické, tábornické a další schopnosti a porovnány s lety předchozími. Jak vypadá průměrný Šípák oproti letům minulým můžete mrknout zde.


17.listopad 2018

družinové akce

KAMZÍCI - NOČNÍ HLÍDKA

Ty kdož v klidu večer do postele uléháš, věz, že tvůj spánek klidný být může, pouze protože zatím co ty spíš my bdíme a město tvé střežíme. Dobrodružná cesta po Valmezu a jeho blízkém okolí, zakončená na strážnici na Mlynářce.

SRAZ: v sobotu 24. 11. v 15:00 na Mlynářce
NÁVRAT: v neděli 25. 11. v 10:00 na Mlynářce
S SEBOU: bystré myšlení, rychlé reakce, 30 Kč, čelovku, mobil, reflexní pásek (alespoň jeden), pořádné boty, teplé oblečení, KPZ, batoh na jednodenní túru, pití, jídlo - 1x studená svačina, špekáčky či něco na opékání na večer, buchty na snídani, spacák, karimatku, věci na spaní (v klubovně)

NETOPÝŘI - JÁ UŽ NEMŮŽU

Dobrodružná výprava po hornobečvanských vrcholcích.

SRAZ: v sobotu 24. 11. v 7:40 na autobusovém nádraží pod hodinami
NÁVRAT: ve 14:18 na autobusové nádraží
S SEBOU: svačinu, pití, dobrou obuv, teplé oblečení, pláštěnku, 100 Kč

MEDVĚDI - PO STOPÁCH MEDVĚDA

Víte, co dělat v lese, když potkáte medvěda? Nedělejte nic! Medvěd se o všechno postará sám.

SRAZ: v sobotu v 9:10 na autobusovém nádraží pod hodinami
NÁVRAT: ve 13:32 na autobusové nádraží
S SEBOU: svačinu, pití, oblečení dle počasí, 50 Kč, KPZ, tužku, papír, věci na lov, které nafasujete na družinovce

LIŠKY - TOŽ PECKA BOMBA!

Zvedněte své šunky! Snad k tomu ještě nepotřebujete kladkostroj! Připravte se na solidní záhul! Tož bude to bomba!

SRAZ: v sobotu 24. 11. v 8:30 na náměstí u horní sochy
NÁVRAT: v neděli 25. 11. ve 12:00 na náměstí, ti kdo nepřespávají 24. 11 v 18:30 na náměstí
S SEBOU: KPZ, papír, tužku, uzlovačku, svačinu+pití (na celý den), foťák (kdo vlastní, mobil ne!), karimatku, spacák, zpěvník, hudební nástroj (kdo vlastní), snídani, 200 Kč

Kdo bude chtít přespat, informujte prosím Agi - 777 261 478

VLČICE - CESTA ZA POKLADEM A VĚČNÝM OHNĚM POUSTEVNÍKA INGUSTA Z HRADISKA

Co skrývá za tajemství a poklady Rožnovský hrad? Zjistíme to!

SRAZ: v sobotu 24. 11. v 11:00 na vlakovém nádraží
NÁVRAT v neděli 25. 11. ve 13:08 na vlakové nádraží
S SEBOU: na družinovku spacák a karimatku, v sobotu teplé oblečení na sebe, čepici, rukavice, něco na spaní, čelovku, plavky, ručník, hygienu, čajovou svíčku, KPZ, jednu malou zavařovačku, plyšáka nebo nějakou malou hru… zkrátka něco osobního


15.listopad 2018

Prosba o pomoc

Přátelé, kamarádi máme na vás prosbu.
Hledáme prostor na táborové rekvizity a kulisy. Sháníme suchou, uzamykatelnou místnost ve VM a okolí o velikosti cca 50 m2. Pokud o něčem víte, dejte nám prosím vědět na email: skocek@seznam.cz nebo telefon 737 373 033.
Prosím šiřte zprávu dál, současný sklad musíme opustit do 1. 12. Díky moc za pomoc.


14.listopad 2018

Ohlédnutí za akcí Šípácký bál

Takhle nějak to bylo – jedlo se, zpívalo, pilo a šípáci zářili štěstím v zámku za náměstím. Zatrsali jsme, pokecali, vyblejskli se ve fotobuňce, zavzpomínali s partičkou kámošů z dětství. Byl to parádní Šípácký bál. Děkujeme všem za příjemný večer, za přízeň a těšíme se na další setkání. Více obrázků a písmenek naleznete zde.


12.listopad 2018

Poselství

Na akci narozeniny jsme vykopali šípácký poklad, což se děje jednou za pět let. Zároveň jsme změřili naše fyzické, tábornické a další schopnosti. Ty porovnáme s těmi předešlými a následně s cennými artefakty zakopeme za klubovnou. Tahle událost proběhne v úterý 13. 11. od 17:45 na Mlynářce.


7.listopad 2018

Vyšla nová KRA

Všechny aktuální novinky naleznete zde.


5.listopad 2018

Již za pár dní to vypukne, opět se sejdem po pěti letech! Tentokrát k výročí padesáti let od založení oddílu. Buďte u toho! Zatrsáme, pokecáme, zavzpomínáme s partičkou kámošů z dětství.
Současní a bývalí členové, přátelé a příznivci oddílu přijďte se pobavit na Šípácký bál, jež započne v sobotu 10. listopadu od 19.30 v KZ ve Valašském Meziříčí. Součástí programu bude mimo jiné ohlédnutí za minulými léty v podobě fotek, filmů a dalších dokumentů.
Lístky si můžete zakoupit v předprodeji ve Vrtuli - světě her a poznání (Pospíšilova 12) v pondělí, středu a pátek od 14.00 do 18.00, v Café Tukan na náměstí ve VM nebo na telefonu 737 373 033. Prosíme, lístky si kupte v předprodeji, ať máme představu o zaplněnosti sálu.
Potěší nás, když budete u toho.


5.listopad 2018

V sobotu 10. listopadu se dveře naší klubovny otevřou dokořán. Zveme všechny rodiče, příznivce oddílu a širokou veřejnost k obhlídce naší klubovny. Najdete nás na ulici Záhumení v areálu dopravního hřiště.
Od 13 do 17 hodin budete mít možnost prolistovat kronikami, zavzpomínat u fotografií, prohlédnout diapozitivy, shlédnout filmy a další pamětihodnosti od založení oddílu až po současnost. Své tělo budete mít možnost protáhnout u velkých her. A váš postřeh parádně vyzkouší originální stolní hrátky od legendární firmy Hrejsek a syn.


2.listopad 2018

Ohlédnutí za akcí Narozeniny

Parádni čtyři dny jsme si užívali krásného podzimního počasí ve skalách Kokořínska, v okolí Sloupu v Čechách a na Panské skále. Výročí založení naší republiky jsme si připomněli zasazením pěti lip u naší klubovny a padesáté výročí založení našeho oddílu jsme oslavili ve vile Herberk. Více písmenek a obrázků naleznete zde.


Předchozí

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   …   65   66   67   68  

Další →