Zprávy z oddílu

15.leden 2019

Ohlédnutí za akcí Zimní sraz

Zimních radovánek a soutěžení jsme si do sytosti užili na úpatí Lysé hory. Více obrázků a písmenek zde.


13.leden 2019

Táborník a Vrchařská soutěž

Všestranní všudybylové brouzdají světem křížem krážem. Navštěvují místa známá i neznámá. Putují pěšo, kolmo i na lodi. Mnohokrát na svých cestách využijí tábornických dovedností, jež mají v malíku.

Toužíš-li také cestovat světem a svízelné situace lehce zvládat, zdokonal se v tábornických dovednostech. Procvič svou zdatnost, zručnost, hbitost, znalosti. Za každou zkoušku, jíž úspěšně projdeš, získáš 4 šípáry do celoročního bodování. Bonusem pro ty, jež zvládnou všechny zkoušky Táborníka, je origoš placka od Krti, Agi či Alči. Sám si smíš vybrat, která z výtvarnic ti placku namaluje.
Vše o Táborníkovi a odkazy k jednotlivým zkouškám nalezneš zde.

Jen málo z nás se dostane do krajů, kde spočívá majestátní hora Mount Everest. Svůj malý velký Mount Everest si však můžeš vystoupat i v našem kraji. Za každých nastoupaných 1000 metrů získáš 2 šípáry do celoročního bodování. Podaří-li se ti zdolat svůj vlastní Mount Everest, získáš parádní origoš triko od výtvarníka Youryho.
Vše o Vrchařské soutěži nalezneš zde.


13.leden 2019

9.leden 2019

Fotoohlédnutí za rokem 2018

Rok 2018 byl naplněn pestrou směsicí akcí - cestování na kolech, splouvání řeky, zimní i podzimní sraz oddílů, výpravy do skal i po městech naší země, letní tábor jsme si užili v bláznivém městečku Holubinky. Na podzim jsme parádně oslavili padesáté výročí našeho oddílu - probádali jsme uličky našeho města, přespali na obří palandě, oslavili narozeniny ve Sloupu v Čechách a zatrsali a zavzpomínali na Šípáckém bále.
Mrkněte na nejzajímavější momentky uplynulého roku.


5.leden 2019

Zimní sraz

Velkolepé setkání s podobně zaměřenými oddíly jako je ten náš, kde poměříme síly v mnoha různorodých a veselých soutěžích. Vše proběhne v lesích poblíž Ostravice v sobotu 12. ledna 2019.

Vyražme v plné síle a ukažme co v nás je!

SRAZ: v 7 hodin na vlakovém nádraží
NÁVRAT: v 16:16 na vlakové nádraží
S SEBOU: oblečení a obutí dle aktuálního počasí, 60 Kč, svačinu a pití, instruktoři lékárničky.

Zimní hry
Zimní hry

5.leden 2019

Vyšla nová KRA

V těchto dnech jste do svých schránek dostali další dávku novinek z oddílového života. KRU najdete zde. Součástí jsou také první informace o letním táboře.


31.prosinec 2018

PF 2019

Všem přejeme příjemné vykročení do nadcházejícího roku. V novém roce se opět uvidíme na družinovkách v pondělí a úterý 7. a 8. ledna.


30.prosinec 2018

Ohlédnutí za vánočním turnajem v Člověče

Člověče, nezlob se! to je hra plná neočekávaných zvratů, vítězných výkřiků i smutných vyhazovů. Ti kdož v pátek 28. prosince zavítali do Vrtule, mohli vyzkoušet své štěstí v této prastaré hře. Více o turnájku zde.


24.prosinec 2018

Krásné vánoce

Přejeme všem příjemné a pohodové prožití vánočních svátků.


24.prosinec 2018

Ohlédnutí za akcí Vánoční slavnost a Vánočka

Origoš písně nám jednotlivé družiny představili na Vánoční slavnosti. Poslední akci tohoto roku Vánočku jsme si užili na chatě v Huslenkách.


Předchozí

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   …   68   69   70   71  

Další →