Zprávy z oddílu

15.září 2019

Ohlédnutí za Světluškou

Od středy 11. září do pátku 13. září desítky světluších dobrovolníků putovalo naším městem. Jak se jim dařilo a jaká částka poputuje na zrakově postižené, naleznete zde.


9.září 2019

8.září 2019

Roztočme společně Vrtuli!

Máte rádi Vrtuli? Netrpělivě přešlapujete před dveřmi bývalé krásenské radnice a zvědavě nakukujete dovnitř? Co se děje za prozatím zavřenými dveřmi? Jaká bude nová Vrtule? Připravujeme tři patra her, dobrodružství, poznání a zábavy.
Pomozte nám znovu roztočit Vrtuli. Na rozjezdových stránkách Hithitu právě startuje náš projekt. Za svou podporu si můžete vybrat hezkou odměnu. Pojďte do toho s námi!
Prosíme, šiřte tuto zprávu dál. Děkujeme!


7.září 2019

Ohlédnutí za akcí Foto kino

Ve čtvrtek odpoledne jsme zavzpomínali na tábor při promítání fotek. Více obrázků a písmenek zde.


5.září 2019

Módní hit letošního podzimu

Přichází čerstvá kolekce oddílových triček. Staň se hrdým majitelem některého z nich! Můžeš si vybrat ze dvou variant. Buď 49% ZLAŤÁK a 51% ŠÍPÁK nebo 51% ZLAŤÁK a 49% ŠÍPÁK. Podle toho, jestli se cítíš více jako šípák nebo jako zlaťák. :) Trička lze objednat pouze do 11. 9. v tomto formuláři. Světlo světa spatří na první oddílové akci 3 - 2 - 1 - START!

Jedno dostaneš za zásluhy (pro aktivní členy oddílu), další si můžeš pořídit za 250 Kč.

Neváhejte také staří dobří zlatošípáci, bývalí členové.

Tohle musíte mít!


3.září 2019

Zlatošípácké novinky

Rozběhl se nový oddílový rok, a proto vám přinášíme čerstvé zprávy ze života šípáků.

Aktuální informace o novém oddílovém roce, chystaných akcích a novinkách naleznete v zářijové KŘE.

Do 1. října prosíme odevzdejte vyplněnou přihlášku do oddílu a zaplaťte oddílový příspěvek. Přihláška ke stažení zde. Poučení k přihlášce naleznete zde.

• Přichází čerstvá kolekce zlatošípáckých triček, staňte se hrdým majitelem některého z nich. Můžete si vybrat ze dvou variant. Buď 49% ZLAŤÁK a 51% ŠÍPÁK nebo 51% ZLAŤÁK a 49% ŠÍPÁK. Podle toho, jestli se cítíte více jako šípák nebo jako zlaťák. :) Trička lze objednat pouze do 11. 9. v tomto formuláři.

• Aktuální dění v oddíle sledujte také na oddílovém facebooku.


3.září 2019

31.srpen 2019

První družinovky se blíží :)

Šípáci, již v pondělí a úterý vše společně rozjedeme! Další skvělý rok je před námi.:) Vzhůru do jednapadesáteho roku Zlatých šípů!


9.srpen 2019

Ohlédnutí za Táborem kouzelných fazolí

Velké prázdninové dobrodružství je za námi. Uprostřed lesů a luk jen kousek od vesničky Rozkoš jsme prožili parádní dva týdny, nabité dobrodružstvím, kamarádstvím, občasným soutěžením, vodními radovánkami, pomalu plynoucími nočními hlídkami… A hlavně teď již víme, jak vypěstovat Zlatou fazoli. Písmenka, fotky, píseň, táborový deník a všechny zahradnice a zahradníky naleznete zde.


7.srpen 2019

Ohlédnutí za akcí Prázdninový vandr - akce pro nejlepší

Desítka nej z oddílového bodování procestovala kousek naší země. Navštívila klášter Plasy i ZOO Plzeň, ochutnala minerální prameny z Mariánských Lázní i Karlových Varů, obhlédla meteorit na hradě Loket i zámek Jezeří na okraji hnědouhelného lomu. Více písmenek a obrázků z jejich putování naleznete zde.


Předchozí

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   …   73   74   75   76  

Další →