Zprávy z oddílu

1.říjen 2018

Toulavá kamera ve Vrtuli

S kamerou v ruce se reportéři České televize porozhlédli po našem městě. Navštívili i Vrtuli, svět her a poznání, jež náš oddíl již čtrnáctým rokem provozuje. Díl Toulavé kamery přibližující Valašské Meziříčí a Vrtuli můžete shlédnout zde.


26.září 2018

Ohlédnutí za akcí Sraz oddílů

Hned v úvodu srazu jsme pokřtili parádní jubilejní trika. A že nám přinesla kupu štěstí. Hoši v pětiboji získali Putovní štít, holky obsadily parádní čtvrté místo a super výsledků jsme dosáhli i v dalších soutěžích. Více písmenek, fotek a výsledky naleznete zde.


19.září 2018

Zářijová KRA

Letos oslavíme parádní výročí. Je to již padesát let, kdy putujeme po horách, splouváme řeky, užíváme si na táborech. Podzim se ponese v duchu akcí slavnostních. Prokoumáme meziříčské uličky, přespíme na obří palandě, oslavíme narozeniny.

Na první společné oddílové akci nás všeznalí Všudybylové seznámili s bodováním „Bleskem Českem“. Procestujeme celou naši zemi a nakoukneme do míst známých i neznámých. Vše o bodování nalezneš zde.

Aktuální informace o novém oddílovém roce, chystaných akcích i již proběhnutých nalezneš v zářijové KŘE.

Do 2. října prosím odevzdejte vyplněnou přihlášku do oddílu. Přihláška ke stažení zde. Poučení k přihlášce naleznete zde.


16.září 2018

Ohlédnutí za akcí Foto kino 2018

Vstup do pátečního podvečera v klubovně.


16.září 2018

Charitativní sbírka Světluška

Ve středu 12.září a čtvrtek 13.září desítky světluších dobrovolníků putovalo naším městem. Jak se jim dařilo a jaká částka poputuje na zrakově postižené, naleznete zde.


10.září 2018

10.září 2018

10.září 2018

5.září 2018

Origoš jubilejní trička

Je to již padesát let od chvíle, kdy poprvé partička dětí s Mirkem Čížem vyrazila na první oddílovou výpravu. Následovaly stovky družinových schůzek, oddílových akcí, výletů, putování po horách, splouvání řek, soutěží, táborů, zahraničních expedic… Parádních padesát let, kdy oddílem Zlaté šípy prošlo na dva tisíce holek a kluků.
Ke krásnému výročí jsme připravili novou kolekci origoš triček. Každý z vás se může stát hrdým majitelem tohoto exkluzivního kousku oděvu.

V nabídce je výběr z několika barev a velikostí. Vše si můžeš prohlédnout v galerii níže. Jakmile budeš mít jasno, jaké tričko se ti líbí, objednávku nahlas na akci Všudybyl, na družinovkách nebo napiš Hopovi na email: skocek@seznam.cz. To vše do úterý 11. září. Cena jednoho trička je 170 Kč. Platba proběhne na akci Sraz oddílů, kde budou trička také slavnostně předána.

Galerie

červená
cihlová
tyrkysová
zelená kiwi
zinková

3.září 2018

Předchozí

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   …   68   69   70   71  

Další →