Zprávy z oddílu

10.září 2018

10.září 2018

10.září 2018

5.září 2018

Origoš jubilejní trička

Je to již padesát let od chvíle, kdy poprvé partička dětí s Mirkem Čížem vyrazila na první oddílovou výpravu. Následovaly stovky družinových schůzek, oddílových akcí, výletů, putování po horách, splouvání řek, soutěží, táborů, zahraničních expedic… Parádních padesát let, kdy oddílem Zlaté šípy prošlo na dva tisíce holek a kluků.
Ke krásnému výročí jsme připravili novou kolekci origoš triček. Každý z vás se může stát hrdým majitelem tohoto exkluzivního kousku oděvu.

V nabídce je výběr z několika barev a velikostí. Vše si můžeš prohlédnout v galerii níže. Jakmile budeš mít jasno, jaké tričko se ti líbí, objednávku nahlas na akci Všudybyl, na družinovkách nebo napiš Hopovi na email: skocek@seznam.cz. To vše do úterý 11. září. Cena jednoho trička je 170 Kč. Platba proběhne na akci Sraz oddílů, kde budou trička také slavnostně předána.

Galerie

červená
cihlová
tyrkysová
zelená kiwi
zinková

3.září 2018

25.srpen 2018
druzinovky
druzinovky

25.srpen 2018

Ohlédnutí za akcí Akce pro nej

Zde si můžete splout řeku a zažít další dobrodružství s nejúspěšnější desítkou celoročního bodování Vzhůru na palubu.

Splouvání Berounky
Splouvání Berounky

26.červenec 2018

Tábor Holubinky 2018

Bláznivé městečko Holubinky jsme opustili. Zavzpomínat na taškařice přichystané starostou a radními můžete při prohlídce fotek a čtení písmenek. Vše naleznete zde.


19.červenec 2018

Holubinky ve zprávičkách

Proslulost městečka Holubinky zaujala i televizní reportéry. Mrkněte na reportáž z tohoto krásného podivuhodného místa.


16.červenec 2018

Zlaté šípy v rozhlase a televizi

Vzácné houby prapodivných tvarů, všemožných barev a znamenité chuti, jež se nacházejí pouze v okolí obce Holubinky, jsou již vysbírány. Šťastni a plni zážitků jsme opustili táborové místo a navrátili se zpět do svých domovů. Poslední dva dny našeho tábora jsme strávili společně s rodiči, jež naše kouzelné městečko navštívili.
Jedinečnost obce Holubinky zaujala i rozhlasové a televizní reportéry. Dnes v 14:13 si na českém rozhlase Zlín poslechněte rozhlasovou reportáž z městečka. Unikátní houby a činnost našeho oddílu představili vyslanci z našeho městečka v dobrém ránu České televize. Jednotlivé vstupy můžete shlédnout zde.


Předchozí

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   …   69   70   71   72  

Další →