Tiskové zprávy

24.listopad 2008

Turnaj v karetní hře Bang!

V sobotu 29. listopadu 2008 od 9.00 hodin se ve Vrtuli — světě her a poznání ve Valašském Meziříčí koná turnaj ve hře Bang!

Hra BANG! patří mezi známé a rozšířené hry. Ze sto padesáti her, které Vrtule nabízí, je v roce 2008 v první desítce v oblíbenosti u hráčů. Je to svižná karetní hra, založená na vyjednávání a diplomacii a nechybí jí ani prvky humoru.

Hráči na sebe berou různé role běžné na divokém západě — šerif, psanec a pod. Cílem hry je “vystřílet” své nepřátele a vyjít ze soubojů bez úhony. Psanci honí šerifa. Šerif honí psance. Zrádce se skrývá, připraven přiklonit se k jedné i druhé straně. Kulky létají. Každý může střílet, ale ne všichni jsou vždy na dostřel. Kdo z pistolníků je šerifův pomocník a kdo je nemilosrdný zabiják a jde po něm? Chcete-li znát odpověď, vezměte karty a hrajte!

Podrobnosti k pravidlům získáte ve Vrtuli — světě her a poznání nebo na webových stránkách http://deskovehry.cz/index.php/Bang!

Vrtule — svět her a poznání se nachází ve Valašském Meziříčí poblíž náměstí, v 1.patře nad jídelnou Mamulka. Otevřeno je každé pondělí, středu a pátek od 14 do 18 hodin.

Další informace

Fotografie a výsledky z předchozích ročníků naleznete v turnajových zápisech:

Kontakt

Ivo Skoček
e-mail: skocek@seznam.cz
tel.: 737 373 033

Tato stránka obsahuje tiskové zprávy, které se týkají oddílové činnosti TOM Zlaté šípy a Vrtule světa her a poznání.

Pokud budete mít ke konkrétní zprávě další dotazy, kontaktujte prosím osobu uvedou na konci zprávy.

Užitečné odkazy