Tiskové zprávy

12.březen 2012

Turnaj ve hře Bang! 2012

V sobotu 17. března 2012 od 9.00 hodin se ve Vrtuli - světě her a poznání ve Valašském Meziříčí koná turnaj ve hře Bang!

Hra BANG! patří mezi známé a rozšířené hry u nás i ve světě. I ve Vrtuli se těší velkému zájmu, což ukazuje i to, že se v loňském roce zařadila k desítce nejoblíbenějších her (ze 150, které jsou zde k dispozici). Je to svižná karetní hra, založená na vyjednávání a diplomacii a nechybí jí ani prvky humoru.

Hráči na sebe berou různé role běžné na divokém západě - šerif, psanec apod. Cílem hry je “vystřílet” své nepřátele a vyjít ze soubojů bez úhony. Psanci honí šerifa. Šerif honí psance. Zrádce se skrývá, připraven přiklonit se k jedné i druhé straně. Kulky létají. Každý může střílet, ale ne všichni jsou vždy na dostřel. Kdo z pistolníků je šerifův pomocník a kdo je nemilosrdný zabiják a jde po něm? Chcete-li znát odpověď, vezměte karty a hrajte!

Podrobnosti k pravidlům získáte ve Vrtuli - světě her a poznání nebo na webových stránkách www.deskovehry.cz.

Hru BANG! si můžete ve Vrtuli vyzkoušet každé pondělí, středu a pátek od 14 do 18 hodin. Vrtule - svět her a poznání se nachází ve Valašském Meziříčí poblíž náměstí, v 1. patře nad jídelnou Mamulka.

Další podklady

Kontakt

Ivo Skoček
e-mail: skocek@seznam.cz
tel.: 737 373 033

Tato stránka obsahuje tiskové zprávy, které se týkají oddílové činnosti TOM Zlaté šípy a Vrtule světa her a poznání.

Pokud budete mít ke konkrétní zprávě další dotazy, kontaktujte prosím osobu uvedou na konci zprávy.

Užitečné odkazy